Witaj na stronie poświęconej grom, w których głównym zadaniem jest klikanie przycisku. Takie proste a tak wciągające.

Meta Clicker

1
metaclicker
Clicker, który ma nieco inne zasady niż inne clickery. Tutaj pieniędzy mamy pod dostatkiem i możemy kupować kolejne budynki jeden za drugim. Problem polega na tym, że nie możemy kupować ich zbyt szybko. Musimy tak rozplanować zakup budynków, aby pieniądze z nich generowane przyrastały szybko. Z drugiej strony musimy nabywać je na tyle wolno, aby nasze saldo nie wyniosło zero dolarów, bo wówczas przegramy. Po kupnie ostatniego budynku włącza się licznik, który odmierza minutę. Po minucie wygrywamy. Wynikiem jest czas, w którym przeszliśmy grę oraz zebrane pieniądze. Gra jest bardzo, bardzo fajna. Polecam zagrać.
Version 1.0
One Response to “Meta Clicker”
  1. spokojny

klicker fajny ale bardzo króciutki, ledwie na 4-5 minut, o ile uda się wygrać, jednak nie jest to zbyt trudne – trzeba kupować budynki w skali rosnącej (dokładnie nie wyważyłem) i nie zachwiać tego procesu